KONST / Litografier / Färglitografi 12455090
nr 1245 5090
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x49 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:22:43
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö